Balance Curling ile Saçların Hareket Zamanı

Balance Curling ile Saçların Hareket Zamanı

07 Temmuz 2017

Yaz mevsiminin gelmesi ile saçların hareketlenmeye başlamasının da zamanı gelmiş oluyor. Bütün bir kış mevsimi boyunca, çevresel faktörlerden dolayı saça verilen şeklin bozulmasından dolayı istenilen model yapılsa da etkili bir sonuç alınamazdır. Sert esen rüzgar, yağmur, kar ve benzeri doğa olaylarından dolayı saçlar ıslanır ve verilen şekil bozulurdu. Özellikle de kış mevsiminde havaların serin olmasından dolayı saçlara daha çok fön çekilir. Sıcak yaz günlerinde saçların bunaltmaması için toplandığından dolayı fön kendini göstermez. Kış ise böyle değildir ve saçlar daima açık kalabilir. Fakat belirttiğimiz doğa olaylarından dolayı saçlara verilen şekil uzun ömürlü olmaz. Buna bir de soğuktan korunmak için kullanılan bere, şal, şapka eklenince saçlar dağılıyor, şekilleri bozuluyor. Oysa yaz ve kış döneminde asla etkisini kaybetmeyecek, uzun ömürlü ve oldukça da hareketli bir model vardır; perma. Perma sayesinde saçlar daima hareketli, canlı, kıpır kıpır ve hacimli oluyor.

Hava koşullarından etkilenmeyen, bere ya da şapka gibi koruyucular kullanıldığında şekli bozulmayan, dağılmayan bir saç istiyorsanız, seçimini mutlaka permadan yana olmalı. Özellikle yaz aylarında kıpır kıpır, hareketli ve hacimli bir görünümle sizi tazeleyen bu modele sahip olmak iyi gelecektir.

Davines Balance Curling ve Düzgün Bukleler

Kadınlar, kendini iyi hissettiğinde daha güzel olur ve daha pozitif olurlar. Etrafa yayılan pozitif enerji ile çevresindekileri de mutlu ederler. Davines Balance Extra Delicate Neutralizer ile saçlarda etkisini daima koruyacak olan, gösterişli buklelere sahip olabilirsiniz. Kuaförlerin tercihleri arasında bulunan ürünü evde tek başınıza uygulamak yerine bir uzmandan destek almanız önerilmektedir. Perma uygulaması için sabitleyici losyon özelliğine sahip olan Balance Curling, Davines kalitesi ile tasarlanmıştır.

Perma uygulamasını sabitleyen Balance Extra Delicate Neutralizer, saç köklerinden uca kadar düzgün, yumuşak bukleler oluşturmaktadır. Saçın elastikiyetini koruyan ürün, yumuşak ve doğal kıvrımlı buklelerin sahibi olmanızda etkin rol üstlenir. Stil sahibi yapan, gösterişli bukleler için ideal olan Davines Balance Curling, Hydrogen Peroxide, oksidasyon ajanları içermektedir.

 Uzmanlar tarafından kolayca uygulanabilir olan ürün perma işlemi sonrasında, permanın etkili ve başarılı sonuç vermesi için kullanılmaktadır.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.