Blog

Doğru Saç Bakımı Evde Nasıl Yapılır?

19 Eylül 2017

Evde saç bakımı yapmak için dikkat edilmesi gerekenler arasında önceliğiniz alacağınız ürünün saç tipiniz ile uygun olup olmadığıdır. Öncelikle saç tipinize, saçınızda bir problem var ise bu problemin en doğru şekilde giderilmesine yardımcı olacak ürün tercih edilmelidir. 

Sıra Dışı Renklerin Adresi La Riche Directions Boya

11 Eylül 2017

Doğanın envai çeşit rengini saçınızda yaşatacak olmanın keyfini La Riche ile yaşamak sadece bir tık kadar ötenizde… Online alışveriş mağazamız üzerinden bütün La Riche boyalarına ulaşabilirsiniz. 

Limon Ferahlığı ile Saçtaki Yağlanmayı Dengeleyen; Rebalancing Şampuan

30 Ağustos 2017

Vücudun doğal olarak ürettiği yağ, saç telleri ve saç derisi için oldukça fayda sağlayıcıdır. Fakat fazla yağ üretimi de beraberinde yarar kadar zarar verici olabiliyor. 

Kimyasal ve Mekanik Yıpranmaları Tedavi Eden Bakım Ürünleri

23 Ağustos 2017

Saçlar birçok işleme maruz kalabiliyor. Bunlar güneş ışığından, kimyasal işleme; kimyasal işlemden, ısısal işleme kadar değişim göstermektedir. Bazen ısılı şekillendiricilerin verdiği yoğun ısıdan kaynaklı olan yıpranmalar meydana gelebiliyor. B

Nemli Havada Saçlarınızı More Inside ile Şekillendirin

18 Ağustos 2017

Sıcak yaz günlerinin en güzel yanlarından biri yağışlı hava olmaması sebebi ile saçlara verilen şekillerdeki özgürlüktür. Saçlara hangi şekli verirseniz verin, yakışır ve kısıtlama olmadığı için verilen şekillerde özgün davranırsınız.

Yağlı Saçlara Bakım Önerileri

11 Ağustos 2017

Uzun ya da kısa fark etmeksizin yağlı saçlar her zaman can sıkar ve bu sadece kadınların saçları için önem arz etmez. Ayrıca erkeklerin saçlarının yağlanması da beyler tarafından istenilmeyen bir durumdur.

Cazibe 2017 Saç Renkleri Modasında

04 Ağustos 2017

Son zamanlarda oldukça renkli saçlar talep görürken en çok tercih klasik olan tonlarda yani; sarı, siyah, kızıl tonlarından yana oluyor. Famerkozmetik.com olarak, sitemiz üzerinden çeşitli renk tonlarına sahip olan boyalar ile güzelliğinizi modaya ayak uydurarak, devam ettirmeniz için hizmet veriyoruz. 

Hacim, Parlaklık, Yumuşaklık ile Yaşlanmaya Karşı Savaşan; Davines Renewing

02 Ağustos 2017

Saçlarınızın yaşlanmasına karşı nasıl bir önlem alacağınızı biliyor musunuz? Bu yaşlanmanın önüne geçmek ve bu süreç içerisinde saçların her daim parlak, yumuşak, hacimli olmasını sağlamak için neler yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Uzun Saçların Bakımı Nasıl Yapılmalı?

27 Temmuz 2017

Uzun saçlar, kök kısmı, boy kısmı ve uç kısmı olarak farklılık göstermektedir. Bu farklılık nem eksikliğinden kaynaklanan kuruluk olabileceği gibi saç derisindeki aşırı sebum üretiminden dolayı da fazla yağlanma olmaktadır. Saçın kökleri yağlı, gövdesi normal, uçları kuru ise bu durumu bir an önce gidermek gerekmektedir. 

Nemli Havada Bukleli Saçların Bakımı Nasıl Yapılır?

18 Temmuz 2017

Her saç tipinin ortak bir sorunu vardır; nem. Nemli havalardan kaynaklı olarak saçlarda olağandan fazla bir kabarıklık, saçların elektriklenmesi, bir türlü şekil almakta zorluk çıkaran asi saç tellerinden kaynaklı şekilsiz duruş ve daha nicesi nemden kaynaklı olarak her tip saç için problem oluyor. 

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.