Blog

Davines More Inside İle Saçları Hacimlendirerek Şekillendirin

14 Haziran 2017

Davines More inside şekillendiricileri ile saçlarınızı her zaman şekillendirebilir, her zaman düzgün görünümlü, özgün tasarımlara sahip bir yapı oluşturabilirsiniz. Saçlarınıza şekil verdiğinizde mat veya parlak olmasını istediğinizde talebiniz hangi yönde ise Davines şekillendiriciler, isteklerinizi karşılar.

Titiz Saç Stilistlerinin Tercihi; L’Art Decolor

13 Haziran 2017

Bir Davines boyası olan L'art Decolor boya serisi, saçlarda farklı tarzlar oluşturmak için yardımcı oluyor. Sıra dışı renkleri ile özgürlüğü ve cesareti simgeleyen tarzlara sahip olmak isteyenlerin beğenisini kazanan boyalar, saç stilistlerinin ise vazgeçilmezi oluyor. 

Insight Saçlara Yoğun Tedavi Uygular

12 Haziran 2017

 Insight serisi, saç problemlerine yoğun tedavi uyguluyor. Her türlü saç sorununa uzun ömürlü çözüm sunan seri; saç ve saç derisi için idealdir. 

Davines Saç Bakım Ürünleri Sırrıyla Her Soruna Çözüm Bulunuyor

09 Haziran 2017

Unisex saç bakım ürünlerini de ailesine ekleyen Davines, hem erkekler hem de kadınlar için ortak kullanım sağlayabilen zengin ve özel formülleri ile her türlü bakımı kökten uca uygulama kabiliyetine sahiptir.

Davines OI Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı

12 Kasım 2015

Davines şampuan sülfatsız bir şampuan olup kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Sülfat ve paraben içermeyen Davines Şampuan saçı yormaz ve asla yıpratmaz. Davines Şampuan Roucou yağının mucizevî etkileriyle geliştirilmiştir. Davines Şampuan saça ekstra yumuşaklık ve parlaklık katar.

Davines Purifying Kepek Önleyici Saç Bakım Şampuan

09 Kasım 2015

Gerek geçmiş zamanlarda gerekse günümüzde kadın – erkek fark etmeksizin yaşanan en büyük saç ve deri sorunu kepek sorunudur. Kepek, saç derisinde çeşitli fizyolojik ve biyolojik sebeplerden dolayı saç derisinde meydana gelen küçük boyutlardaki beyaz ve yağlı pullanmalardır. Deride yapışık olarak kalmayan, deri üzerinde dağınık halde bulunan kepeklere kişinin iş hayatında yaşadığı stresli ve sıkıntılı dönem sebep olabiliyor iken; hava koşullarına bağlı olarak da kepek sorunu yaşama riski ile karşı karşıyayızdır.

Davines Energizing Dökülme Önleyici Saç Bakım Şampuanı

07 Kasım 2015

Saçların dökülmesi kadın erkek demeden bütün insanların ortak sorunudur. Bunun nedeni ise saç köklerinin cansız kalması ve bu sebeple de kişilerin saçlarının dökülmeye yatkın olmasıdır. Saç dökülmesi sorununu kullandığınız şampuan tetikleyebileceği gibi önleyebilirde. Sadece yapmanız gereken şampuan seçiminizi doğru yapmak olacaktır.

Neden Davines? Hiç Merak Ettiniz mi?

05 Kasım 2015

“Dünyayı güzellik kurtaracak.” ilkesini benimseyen Davines ürünlerine tahtatarak.com güvencesi ile sahip olup kendi dünyanızı güzelleştirmeye başlayabiirsiniz.

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.