Boyalı Saçlarınızın Rengini Davines Alchemic ile Koruyun

Boyalı Saçlarınızın Rengini Davines Alchemic ile Koruyun

11 Temmuz 2017

Boyalı saçların renk korumasını sağlamak oldukça zordur. Uzun süreli kalıcılık sağlayan boyaları desteklemek gerekir. Bunun için ideal bir bakım ürünü şarttır. Hem uzun süreli kalıcılık sağlayan kaliteli bir saç boyasına, hem de boya uygulaması sonrasında saçın günlük temizlik ve bakımına dikkat etmek gerekiyor. Boya sonrasında saçın aldığı hasarı tedavi eden, saçı onaran, parlaklık ve canlılık kazandıran, bununla birlikte rengin ilk günkü gibi yoğun ve canlı olmasını sağlayan şampuan, saç kremi gerekmektedir. Her krem veya şampuan, her renk tonuna uygun olmayabilir. Genellikle boyalı saçlara tek bir kremin hitap edebileceği düşünülmektedir. Bu çok doğru bir düşünce olmamakla birlikte kullanılan krem renk korumada yetersiz kalacağı için istenilen sonuç alınamayacaktır.

Spesifik Renk Koruma Kremi; Davines Alchemic

Her rengin özel bir koruması vardır. Davines Alchemic, renklere özel koruma sağlamaktadır. Kırmızı, kahverengi, altın, çikolata, gümüş, bakır renklerini ana ton olarak belirleyerek, bu renklerin açık ya da koyu tonlarına uygun olarak da hitap etmektedir. Şampuan ve krem çeşitleri ile renk koruyucu görevini üstlenmektedir. Boyalı saçlarda sadece rengin korumasını sağlamakla sınırlı kalmayan Davines Alchemic bakım ürünleri, doğal saçlarda da kullanılabilirdir ve doğal saça parlaklık, sağlıklı görünüm kazandırmaktadır. Saçları nemlendirir ve güçlendiren ürünler her tip saç için idealdir. Saç tellerinin yumuşak olmasında etkisini göstermekte olan Alchemic, boyalı saçlarda renk eşitliği de sağlamaktadır. Renk eşitsizliği özellikle uzun saçlarda sıklıkla görülmekte olan bir sorundur. Saç dipleri ile gövde kısmı denilen orta bölge ve saç uçları arasında renk farklılığı, dalgalanmalar oluşmaktadır. Davines Alchemic ile saçtaki renk eşitlenmektedir. Bütün bir saç boyunda tek ton hakim olmaktadır. 4,8 pH değerinde olan renk koruyucu saç bakım kremi, cildi ve saçı yormuyor. Krem bazlı olduğu için saçların ıslak ya da kuru iken rahat taranmasını sağlamakla birlikte, dolaşığı da kolayca açar.

Davines tarafından geliştirilen Alchemic serisinin içeriğinde yoğun klima etkisinde bulunarak, saçları korumaya alan hidrolize süt proteinleri vardır. Aktivatör kullanılmadan doğrudan pigmentlere sahiptir. Saça nem ve parlaklık kazandır Provitamin B5’ sahiptir. Ürünün kullanımı oldukça pratik olmakla birlikte etkili bir sonuç almak için krem saçta iken 5-8 dakika kadar beklemeye özen gösterin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.