Cazibe 2017 Saç Renkleri Modasında

Cazibe 2017 Saç Renkleri Modasında

04 Ağustos 2017

Bu yılın moda saç renkleri cazibeli tonlardan yana oluyor. 2017 sonbaharında saçlarda ekstra uzun modeller var. Uzun saçları daha da uzatmak için eklemelerde bulunulmasına dikkat çeken modacılar, ayrıca ultra hacimli saçların da moda olacağını vurgulayarak sönük saçlara artık bir son verildiğini ve saçlarda hem renk, hem de hacim olarak cazibeli modellerin var olacağını belirtiliyor.

Uzun saçların ruhani bir havasının olduğunu dikkat çekerek, saç renklerinde de tene uygun seçim yapılmasını belirtiyorlar. Esmerler için özellikle kızıl kahve, siyah, kahve rengi tonların kullanılması uygun olur iken sarı saçlarda bir değişiklik olarak renklendirmede cesaret isteyen tonlar kendini gösteriyor. Cesaretli 2017 saç renklerinde kan portakalı ve çilek sarışını tonlarını görürken klasikten vazgeçemeyenlerde ise kirli sarışın, küllü sarışın ve altın sarısı tercih oluyor. Ayrıca 2017 saç modasında ombre de yıllardır koruduğu yeri koruyor ve kadınların güzelliğinde pay sahibi oluyor.

Ombrenin en iyi göründüğü ve kendini ispat ettiği saçlar, kestane köklü saçlar oluyor. Kestane tonu saçlarda üstün performans sergileyerek, sarı balyajın güzelliğini sergiliyor. Uzun zamandır trend olan ombre, bir müddet daha modanın vazgeçilmezlerinden olacak.

2017 Sonbaharı Klasikten Vazgeçemeyenlerin Mevsimi

Son zamanlarda oldukça renkli saçlar talep görürken en çok tercih klasik olan tonlarda yani; sarı, siyah, kızıl tonlarından yana oluyor. Famerkozmetik.com olarak, sitemiz üzerinden çeşitli renk tonlarına sahip olan boyalar ile güzelliğinizi modaya ayak uydurarak, devam ettirmeniz için hizmet veriyoruz. Online alışveriş mağazamızın saç boyası kategorisinde onlarca renk tonu, çeşit ve gerekli olan malzemeler sizleri bekliyor. Boyaları aktive edebilmek için gerekli olan oksidan çeşitleri ve daha nicesi dilerseniz profesyonel boyama uygulamalarında, dilerseniz ev ortamındaki uygulamalarda yardımcınız oluyor. Üstelik modayı kalite ile birleştirmiş olarak, farkınızı her zaman parıldayan, güçlü saçlarınızla sergileyin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.