Davines A New Colour Boya Çeşitleri Saçı Renklendirirken Bakım Uygular

Davines A New Colour Boya Çeşitleri Saçı Renklendirirken Bakım Uygular

22 Haziran 2017

Saçları renklendirmek isteğindesiniz fakat boya sonrası saçın kimyasal işleme maruz kalmasından dolayı yıpranacağı düşüncesi ile isteğinizi erteliyorsanız artık bu ertelemeye son vereceksiniz. 1983 yılında İtalya’da kusursuz saç güzelliği için faaliyete geçen Davines, yıllar içerisinde şampuan, saç kremi ve ardından da boyaları ile hizmet vermektedir. 30 yıllık serüveni içerisinde büyük başarı elde eden marka, dünya genelinde en çok tercih edilen ürünlerin sahibidir. 80’den fazla ülkede hem kadınların hem de erkeklerin tercihi olan Davines, tüm saç tiplerine ve problemlerine özel olarak geliştirdiği ürünlerine ek olarak boya serileri ile de kişiye özel renklendirme uygulamaktadır. Profesyonel kullanım için ideal olan Davines saç boyası, farklı seriler ile istekleri karşılıyor. İstek ve ihtiyaçların göz önünde bulundurulması ile tasarlanan A New Colour da, saçlara olağanüstü renklendirme imkanı vermektedir.

Amonyaksız A New Colour Serisi

Üstün performans sergileyerek, saçta tutunan ve canlandıran A New Colour boya serisi, amonyak içermiyor. Boyama sisteminde kalıcı boyama sistemi olarak geliştirilen içeriği sayesinde uzun süreli renk canlılığı sağlanıyor. Amonyaksız oluşu ile saçlar boyanırken rahatsız etmiyor. Özellikle saçlar boyanır iken boya içeriğinde bulunan maddeler, yoğun bir rahatsız edicilikte bulunur. Bunların başında da amonyaktan kaynaklanan koku vardır. Davines A New Colour kullananlar böylesi sorunlar yaşamayacağı gibi saçları boyama sonrasında da sertleşmeyecektir. Saçlara kadife yumuşaklığında bir doku kazandıran boya, uygulama sonrasında bu yumuşaklığı devam ettirir. Boya, saçın yapısında değişim olmasına sebep oluyor. Nem kaybettiriyor, kurutuyor, sertleştiriyor ve bu sorunların beraberinde birçok sorun daha ortaya çıkıyor. Davines kalitesi ile tasarlanmış ve hazırlanmış olan A New Colour boya kullandığınız müddetçe her türlü boya sonrası olumsuzluklardan uzak durmuş olacaksınız. Zengin ve faydalı içeriği sayesinde saçların boyanma esnasında bir diğer yandan da bakım yapmakta olan ürünün içeriğinde anti-oksidan bulunur. Saçlarda uzun süreli parlaklık bu sayede kendini gösterir.

A New Colour boyaları ile boyutlu saç renkleri oluşturma imkanına da sahipsiniz. İsteklerinizi fazlası ile karşılayacak olan serinin renklerine bakmak ve satın almak için sitemizin saç boyası kısmını ziyaret edebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.