Davines More Inside İle Saçları Hacimlendirerek Şekillendirin

Davines More Inside İle Saçları Hacimlendirerek Şekillendirin

14 Haziran 2017

Saça dair her türlü detayı düşünerek ürünlerini geliştiren Davines, saç boyasından saç bakım ürünlerine ve saç şekillendiricilerine kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Saçların doğal yapısına zarar vermeyen, saç derisi ile temas ettiğinde saç derisini rahatsız etmeyen ve uygulandığında saçta ağırlık bırakmayan Davines More Inside şekillendiricileri uzun süreli kalıcılık sağlaması ile tüketicilerinin takdirini topluyor.

Saç spreyi, serum, wax, parlaklık spreyi, sonlandırma sakızı, oyun hamuru, jöle, gazsız sprey, hafif-orta-güçlü saç spreyleri, hacim köpüğü, bukle belirginleştirici köpük, bukle yapılandırıcı serum, hafif-orta-güçlü tutucu şekillendirme jelleri, rahatlatıcı ve nemlendirici sıvı More Inside serisinde her saç tipini şekle sokarken hacim vermek için geliştirilmiştir. Sadece bu şekillendirici modelleri ile sınırlı kalmayan Davines More inside; hacim pudrası, görünmez şekillendirici pomad, parlak ve mat wax, yağ olmayan yağ, sert ve orta tutuculukta wax çeşitleri ile sınır tanımayan saç şekilleri oluşturmanızı sağlar.

Davines More inside Kuru Şampuan

Bu serinin içerisinde oldukça beğeni toplayan kuru şampuan da vardır. İki yıkama arasındaki süreyi uzatmakta etkili olan kuru şampuan, tüm saç tipleri için uygundur. Uygulandığında anında ferahlık ve temiz bir görünüm sağlar. Su kullanmaya gerek kalmadan uygulanabilir olan kuru şampuan, saç derisinde ve saç diplerinde biriken sebum ve kirleri gizler. Böylelikle daha temiz ve canlı bir görünüm oluşturur. Fönlü saçlara kolaylıkla uygulanarak, fönün saçta daha uzun süre kalmasını sağlar. Su gerekmediği için saça verilen şeklin bozulmasının önüne geçer. Daha uzun süre saça verilen şeklin kalıcı olmasını sağlar. Diğer Davines More inside şekillendiricilerinde de olduğu saç yüzeyinde kalıntı bırakmayan ve saçı ağırlaştırmayan ürün, günlük kullanıma uygundur. Kuru şampuanda tutuş gücü olmadığı için saçı sertleştirmiyor. Uygulaması oldukça kolay olan ürünü her yerde kullanabilirsiniz.

Davines More inside şekillendiricileri ile saçlarınızı her zaman şekillendirebilir, her zaman düzgün görünümlü, özgün tasarımlara sahip bir yapı oluşturabilirsiniz. Saçlarınıza şekil verdiğinizde mat veya parlak olmasını istediğinizde talebiniz hangi yönde ise Davines şekillendiriciler, isteklerinizi karşılar.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.