Davines OI Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı

Davines OI Sülfatsız Saç Bakım Şampuanı

12 Kasım 2015

Merhabalar bugün sizlere Davines şampuanı tanıtacağız. Davines şampuan sülfatsız bir şampuan olup kusursuz saçlar oluşturmak için geliştirilmiştir. Sülfat ve paraben içermeyen Davines Şampuan saçı yormaz ve asla yıpratmaz. Davines Şampuan Roucou yağının mucizevî etkileriyle geliştirilmiştir. Davines Şampuan saça ekstra yumuşaklık ve parlaklık katar. Davines Şampuan kesinlikle saçı yıpratan etkilerden korur ve saçı ağırlaştırmaz. Davines Oi Sülfatsız Şampuan yumuşak ve kolay taranan bakımlı saçlar oluşturur. Davines Şampuan tüm saç tipleri için günlük kullanıma uygundur.

Davines Şampuan gelişmiş molekül yapısı ve Roucou yağının mucizeleriyle saçınıza ve size çok iyi bakıyor. Davines şampuanda bulunan Roucou yağının bu şampuana neler kattığını sıralarsak başta cildin esnekliğini korumasını sağlıyor ve yaşlanmanın önüne geçiyor. Sülfatsız Davines Şampuanın için bulunan Roucou yağı saçı yapılandırıcı ve büyümesini hızlandırıcı bir etkisi vardır ve Oligo elementler bakımından oldukça zengindir. Davines şampuan Annatto olarak da bilinen bir amazon bitkisidir. Davines şampuan her saça ve cilde zarar vermeden oldukça güzel bir şekilde olumlu ve pozitif etkiler sağlayan sülfatsız ve zararsız bir oi şampuandır. Davines Şampuan antioksidan özelliğiyle saçlarınızı her türlü bit, saçkıran veya saça zararlı diğer organizmalardan da korur.

Davines sülfatsız bakım şampuanınızın uygulaması işe şu şekilde olacaktır. İlk olarak Davines Şampuanı nemli saçınıza çok fazla ıslak olması masaj yaparak ve saçınıza yedirerek uygulamanız gerekmektedir. Davines Oi Sülfatsız şampuanı saçınıza masaj yaparak uyguladıktan sonra birkaç dakika saçınızda bekletip ve sonrasında Davines Oi Sülfatsız Şampuanı durulayınız. Davines Şampuan da bu işlemi yaptıktan sonra gerekirse işlemi tekrarlayınız. Oi Sülfatsız Şampuan’ı tüm saç tipleri için bakım kremi ile günlün olarak saç bakımınıza devam ediniz. Davines onarıcı şampuan tüm saç tipleri için bir bakım şampuanıdır.

Bitkisel ürünleri kullanmanın faydalarından en başta diğer şampuan veya diğer organik olmayan ürünlere göre daha çok vücuda uyumlu olmasındandır. Organik ve doğal ürünlerden biride Davines Şampuan, Davines Sülfatsız Şampuan ve Davines Oi Şampuan’dır. Şampuan kimya endüstrisinin bir ürünü olmakla beraber doğal kozmetik firmaları tarafından da üretilmektedir. Çoğunlukla kremsi ya da akıcı bir yapıya sahip olup, genellikle yapılarında koku verici olarak çeşitli parfümler bulundurmaktadırlar. Temizleme ve saç yağlarını almasının yanı sıra saça kolay taranabilme ve parlaklık sağlamaktadır. Bunların yanı sıra yapılarına katılan PH düzenleyicilerin sayesinde yağlı saçların daha iyi bir şekilde temizlenmesini ya da saçta kepek oluşumunu azaltmaktadırlar. Günümüzde şampuanlar, duş jelleri, deodorantlar ve su ile beraber günlük vücut temizliğinde kullanılan maddeler arasında sayılmaktadır. Şampuanın yapısında bulunan bütün maddeler ya sıcak bir ortamda ya da oda sıcaklığında (Soğuk üretim) uygun bir sıraya göre karıştırılırlar. Gerekli durumlarda ham maddeler önceden eritilmeli, çözülmeli, ya da diğer bazı maddelerle karıştırılıp daha sonra işleme alınmalıdır. Oluşacak ürünün olması gereken değerleri, örneğin PH değeri ve akıcılığı karışım işlemi bittikten sonra bakılabilir. Bu işlemlerden sonra ürünün dolum işlemine geçilebilir.

Davines Şampuan, şampuanların en kalitelisi ve en güveniliridir. Diğer şampuanlardan farkı kimyasal olarak değil bitkisel olarak yoğun bir şampuan olmasıdır. Davines sülfatsız şampuan bir oi şampuan olup hem de saç bakım şampuanıdır. Bununla birlikte bazı şampuan üreticileri kimyasal maddelerden mümkün olduğunca kaçınarak; “doğal”, “organik”, “bitkisel”, “bitkiden türetilmiş” türü şampuanları piyasaya sürmüşlerdir. Bunlardan biride Davines şampuan, Davines oi şampuan ve Davines sülfatsız şampuandır. Sizde Davines Şampuanı kullanarak saçınızın ihtiyacı olan doğal bakımı yapabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.