Davines Purifying Kepek Önleyici Saç Bakım Şampuan

Davines Purifying Kepek Önleyici Saç Bakım Şampuan

09 Kasım 2015

Gerek geçmiş zamanlarda gerekse günümüzde kadın – erkek fark etmeksizin yaşanan en büyük saç ve deri sorunu kepek sorunudur. Kepek, saç derisinde çeşitli fizyolojik ve biyolojik sebeplerden dolayı saç derisinde meydana gelen küçük boyutlardaki beyaz ve yağlı pullanmalardır. Deride yapışık olarak kalmayan, deri üzerinde dağınık halde bulunan kepeklere kişinin iş hayatında yaşadığı stresli ve sıkıntılı dönem sebep olabiliyor iken; hava koşullarına bağlı olarak da kepek sorunu yaşama riski ile karşı karşıyayızdır.

Davines Kepek Önleyicinin Yararları

Özellikle kış aylarına girdiğimiz şu günlerde sıcak ve yumuşak havadan birden soğuk ve kurak iklim kuşağına geçmek derimizin de olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır. Ama siz moralinizi bozmayın! Kepek sorunu Davines kepek şampuanı ile artık sorun olmaktan çıkıyor. Kepek probleminizin olduğu dönemin yanı sıra saçınızda kepek olmadığı zamanlarda da kepek oluşmasını önleyici nitelikte geliştirilen Davines şampuan ile saç sağlığınıza kavuşacak, kepek sorunu ile bir daha karşılaşmayacaksınız. Saç derisinde oluşan kepeklenmeleri engellemek, kepekleri yok etmek amacı ile geliştirilmiş olan kepek önleyici şampuan ile saç sağlığınıza kavuşacaksınız.

250 mililitrelik ambalajı ile kolay saklanabilen kepek şampuanı sadece kepeklenmelere karşı değil, saç derisinde oluşmuş ya da oluşabilecek deri pullanmalarına, ölü deri atıklarına karşı da oldukça etkili bir çözüm yoludur. Kepek önleyici şampuan niteliğindeki Davines bakım jelini istediğiniz aralıklarla kullanabilir, günlük saç bakımınızı tek ürünle çözüme ulaştırabilirsiniz. Özellikle ileriki yaşlarda karşılaşılan kepeklenme rahatsızlıklarında en çok şikâyet edilen nokta kepeklerden çok uzun bir süreçte kurtulamamaktır. Davines kepek şampuanı ile hızlı ve etkili bir sonuca ulaşacaksınız.

Davines Kepek Önleyicinin İçeriği

Davines kepek şampuanı; salt kimyasal maddelerden oluşturulmuş, piyasada çok düşük fiyatlarla satışa sunulan kepek önleyici şampuanların aksine saçınızı doğal ürünlerle yapılanmaya ulaştırıyor.

İçeriğinde bulunan adaçayı, lavanta, karahindiba ve birçok yararlı mineral ve bitki özleri ile saçınızı kepek probleminden kurtarıyor iken aynı zamanda kepeğe karşı da koruma kalkanı oluşturuyor. Sadece çayının içilmesi ile vücudumuzu dinlendiren, ferahlık sağlayan adaçayı özü ile saç derinizin rahatlamasını, hissedilir derecede nefes almasını sağlayacaktır. Saç derisi üzerinde biriken kepekleri, döküntüleri, ölü hücreleri atmada ve yeniden oluşmasını engellemede tercih edilen lavanta özü ile saçlarınız hem temizlenecek hem de derinizin ferah bir hisle dolması sağlanacaktır.

Saçlarınızın uzamasında da oldukça etkili olacak olan lavanta özü, saç sağlığı uzmanları tarafından sağlıklı uzama etkisi vermesi ile de önde gelen yararlı bitki özlerindendir. Saçlarınızın daha güçlü ve dolayışı ile de daha sağlıklı olmasını sağlayacak olan karahindiba özütü ile de saçlarınız sadece kepekten kurtulmayacak; aynı zamanda daha sağlıklı ve bakımlı bir görünüme sahip olacaktır.

Davines Kepek Önleyici Uygulanması

  • Davines şampuan kuru saça değil; ıslak ya da nemli saça uygulanmalıdır. Uygulama sırasında parmak uçlarınız ile masaj yaparak jelin saç derisine ve oradan da saç köklerine ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede saç kökleriniz günlük bakım özütlerini hızlı ve kolayca alacaktır.
  • Saç diplerinize masaj yaparak jeli yedirdikten sonra kepek şampuanını saçınızdan durulamadan önce 5 dakika kadar beklemeyi unutmayınız. Bekleme sırasında ilk kullanımdan itibaren saç köklerinizdeki rahatlamayı hissedecek, doğal formüllü Davines kepek şampuanı ile sağlıklı saçlara kavuşacaksınız.
  • Saçlarınızı duruladıktan sonra duruma göre işlemi bir kez daha tekrarlayabilirsiniz. Saçlarınıza hiçbir zararı dokunmayacak olan kepek önleyici şampuanı istediğiniz kadar tekrarla kullanabilirsiniz. Davines şampuan günlük kullanımı durumunda günlük bakım etkisi yaratacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.