Davines Saç Bakım Ürünleri Sırrıyla Her Soruna Çözüm Bulunuyor

Davines Saç Bakım Ürünleri Sırrıyla Her Soruna Çözüm Bulunuyor

09 Haziran 2017

Davines Saç Bakım Ürünleri Sırrıyla Her Soruna Çözüm Bulunuyor

1983 yılından günümüze kadar profesyonel bir araştırma, geliştirme süreci içerisinde saç güzelliği için çalışan Davines, İtalya’da küçük bir laboratuvar olarak saç bakımını mükemmelleştirme serüvenine başlamıştır. Önceleri modanın kalbi olan İtalya’da kadınların saçlarına gereken değeri vermek için saç bakım ürünleri arasında en çok ihtiyaç olanı; şampuanı tasarlayarak, beğeniye sunan Davines, gördüğü yoğun ilgi ile günümüzün bir numaralı saç bakım ürünlerinin sahibi olmuştur. Saç temizliği için şampuanlar üreten ve bu üretimi kadınların saçlarına hafif dokunuşlarda bulunarak, temizleyen içeriğe sahip maddeler ile yapan Davines, büyük bir başarı kazanmıştır. Başarısını, kadınların istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlamış oldukları ürünler ile elde etmişlerdir. Davines’in şu an seksenin üzerinde ülkede satışı vardır. Ana merkezleri Parma, New York, Paris, Londra ve Meksika olan markanın, bütün dünyada gün geçtikçe başarısı artmaktadır.

Kadınların ve Erkeklerin İhtiyaçları Davines Saç Bakım Ürünleriyle Karşılanıyor

Yıllar içerisinde sadece kadınların saç bakımına dair ihtiyaç ve isteklerini karşılamakla sınırlı kalmayarak erkeklerin de isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak olan ürünler geliştirmiştir. Erkeklerin saçlarının cansızlaşması ve gelişiminin durarak, dökülme problemlerinin görülmesi sorununa çözüm sunan Davines saç bakım ürünleri ile saçlar kuvvetleniyor, baş derisindeki kan dolaşımı hızlandırılıyor, metabolizma uyandırılıyor ve harekete geçiriliyor. Bütün bunlar olur iken saç dipleri ve saç telleri derinlemesine temizleniyor bütün yağdan, kirden, saç şekillendiricisi (sprey, köpük, jöle vs.) arındırılıyor. Saç derisi bütün kirinden ve yağından arındırıldığında saç kökleri nefes almaya başlıyor ve sağlıklı saç döngüsü dengeleniyor.

Davines Energizing Dökülme Önleyici serisi; enerji şampuanı, kırılgan ve dökülmeye meyilli saçlar için enerji jeli ile dökülmelerin önüne geçer iken bu uygulamayı saç köklerini güçlendiren ve dökülmesini önleyen enerji losyonu, yoğun aktif bileşenler içeren losyon ile destekleyerek, üstün sonuçlar elde etmenizde yardımcınız oluyor. Saçlara ve saç derisine komple bakım uygulayan seri sayesinde hormonal veya strese bağlı olarak görülen dökülmelerin önüne geçilmiş oluyor.

Unisex saç bakım ürünlerini de ailesine ekleyen Davines, hem erkekler hem de kadınlar için ortak kullanım sağlayabilen zengin ve özel formülleri ile her türlü bakımı kökten uca uygulama kabiliyetine sahiptir.

 

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.