Davines Ürünlerine 30 Yıllık Profesyonellik Hakim

Davines Ürünlerine 30 Yıllık Profesyonellik Hakim

21 Haziran 2017

İtalya’nın köklü markalarından olan Davines, 1983 yılında saç güzelliğine dair araştırmalar ve geliştirmeler yapmak için Bollati Ailesi tarafından kuruluyor. 30 yılı aşkın deneyimi ile dünyanın bir numaralı profesyonel saç ve cilt bakım markası olarak adından bahsettirmektedir. Parma, New York, Paris, Londra ve Meksika başta olmak üzere 80’den fazla ülkede saç bakım ürünleri alanında hizmet sunuyor. Parma, New York, Paris, Londra ve Meksika’daki ana merkezlerinden bütün dünyaya saç güzelliğini yaşatmak için organik ürünler ile teknolojiyi harmanlamıştır. Organik içerikli bakım ve temizlik ürünlerinde teknolojinin gücünden yararlanarak, ultra performans sergilenen uygulamalarla sizi tatmin etmektedir.

Lüks Saç Bakımı Davines ile Mümkün

Üst seviye zengin içerikli saç bakım ürünleri ile saç ve saç derisine ayrıca cilde ihtiyacı olan destek veriliyor. Hassas saç ve baş derisi, yıpranmış saçlar, onarıma muhtaç saç telleri, boyalı saçlar, yapılı ve kuru saçlar, nem dengesi bozulan saçlar gibi her saç tipine ve saç sorununa hızlı çözüm sunan ürünleri ile yardımcı olan Davines, cilt bakımı için de profesyonel destek sağlamaktadır. Güneşin UV ışınlarına karşı cildi korumakla birlikte, güneş öncesi ve sonrası cilt ürünleri tasarlayan Davines, tendeki bronzluğu da korumak için hem bakım, hem de koruma gerçekleştiren sprey-krem özellikli ürünler sunmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Davines ürünleri, sadece saç bakımı ve cilt bakımı ile sınırlı kalmıyor ve size sunacaklarını hız kesmeden genişlettiği ürün kategorisine ekliyor. Davines saç boyaları ve teknik ekipmanlar da bu kategorinin içerisindedir. Davines’in saç boyası olarak tasarladığı boya serileri uygulama ve renk tonlarına göre farklılık göstermektedir. Mask Vibrachrom ile doğal renk tonlarını sıcak, soğuk olarak sunmaktayken A New Colour serisi ile ana tonları sunmaktadır. L’art Decolor serisi ile canlı renklerin sahibi olmak isteyen kadınlara hitap etmektedir. Kırmızı, sarı, mavi mor tonları ile saçlarda tonlayıcı görevi üstlenen Davines L’art Decolor boyaları için ayrıca Davines profesyonelliği ve kalitesinde tasarlanan yardımcı ürünler(oksidan vs.) de vardır.

Vücut ve saç güzelliğinizi “Sürdürülebilir Güzellik” anlayışı ile devam ettiren markanın, bütün ürünlerine www.famerkozmetik.com sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişler ile indirim fırsatlarından, ücretsiz ve hızlı kargodan, %100 orijinal ürün garantisinden yararlanabilirsiniz. Profesyonel salonların tercihi olan Davines, ev ortamında da bir numaralı bakım ürününüz olacaktır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.