Hacim, Parlaklık, Yumuşaklık ile Yaşlanmaya Karşı Savaşan; Davines Renewing

Hacim, Parlaklık, Yumuşaklık ile Yaşlanmaya Karşı Savaşan; Davines Renewing

02 Ağustos 2017

Saçlar zaman geçtikçe kaybetmiş olduğu keratinden kaynaklı olarak birçok sıkıntıyı beraberinde getirir. Bunların başında saçlarda kuruma, kurumaya bağlı matlaşma, güç kaybetme ve cansızlaşma vardır. Keratin takviyesinde bulunan bakım ürünleri ile saçların kurumaya başlamasına bir son verebilirsiniz. Üstelik hem de ideal bakımı uygulamış olur, nem dengesi kurmuş olur, saça ihtiyaç duyduğu besinleri takviye etmiş olursunuz.

Peki, saçlarınızın yaşlanmasına karşı nasıl bir önlem alacağınızı biliyor musunuz? Bu yaşlanmanın önüne geçmek ve bu süreç içerisinde saçların her daim parlak, yumuşak, hacimli olmasını sağlamak için neler yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Davines, tüm bu soruların ve daha fazlasının cevabını vererek; Renewing serisini geliştirmiştir. İtalya’nın en önde gelen saç bakım ürünlerinin sahibi olan Davines, 1983 yılından bugüne kadar Bollati Ailesi’nin titiz çalışmalarının sonuçlarını almış ve başarıya ulaşmıştır. Günümüzde dünyanın birçok ülkesinde saçlarına önem verenlerin ilk tercihi olan Davines, Renewing serisi ile saçlarda yaşlanmaya karşı savaşıyor. Saçları yenileyerek, ultra bakım uyguluyor.

Davines Renewing Yenileyici Bakım

50 farklı Renewing kullanıcısı ile yapılan araştırma sonucunda elde edilen bu sonuçlar doğrultusunda Davines Renewing bakım ürünlerini düzenli kullandığınızda %37 saç yumuşaklığına, %29 saç parlaklığına ve %29 saç hacminde artışa sahip olursunuz.

Serinin içeriğinde Maqui Berry özleri, ıspanak özleri bulunuyor. Maqui Berry özleri ile saçları serbest radikallere karşı korurken, inflamasyona sebebiyet verebilecek maddelerden de uzak tutuyor. Ispanak özleri ile saç ve cilt sağlığında gerekli olan vitamin ve mineral desteğinde bulunuyor. Ayrıca Karnosin ile oksidatif stres başta olmak üzere inflamasyondan dolayı oluşan yaşlanmaya karşı önlem alıyor.

Şampuan, saç kremi, yenileyici şampuan öncesi bakım, yenileyici ve yaşlanma karşıtı serumlar ile çok yönlü bir bakım uygulama imkanı sunuyor. Bu serinin içinde paraben ve sülfat olmadığı için güvenle kullanabilirsiniz. Yaşlanma belirtilerine karşı önlem alarak, saçları koruyan ürünlerin kullanımı da oldukça kolaydır. Davines Renewing yenileyici bakım kremi ince telli, kalın telli ve yoğun bakım olarak 3 farklı kullanma tarifine sahiptir. İnce telli saçlarda 3-5 dakika arası saçta bekletilip, durulanan ürün; kalın telli saçlarda ise 3-5 dakika saçta bekledikten sonra kremli saç taranır ve taranmış kremli saç ayrıca 2 daha bekletildikten sonra durulamaya geçilir. Bu ürünü saç derisinde de kullanmanız gerekiyor ve böylelikle baş derisinde yenileyici bakım aktif olabilsin.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.