Davines

Saçlar Neden Keratine İhtiyaç Duyar?

14 Temmuz 2017

Saçlarınızda kabarma, kuruluk, hacim kaybı, cansızlaşma, seyrelme ve sık kopmalar ile uç kısımlarda çatallaşmalar var ise saçlarınızda keratin eksikliği kendini göstermektir.

Boyalı Saçlarınızın Rengini Davines Alchemic ile Koruyun

11 Temmuz 2017

Alchemic serisinin içeriğinde yoğun klima etkisinde bulunarak, saçları korumaya alan hidrolize süt proteinleri vardır. Aktivatör kullanılmadan doğrudan pigmentlere sahiptir. Saça nem ve parlaklık kazandır Provitamin B5’ sahiptir. 

Balance Curling ile Saçların Hareket Zamanı

07 Temmuz 2017

Yaz ve kış döneminde asla etkisini kaybetmeyecek, uzun ömürlü ve oldukça da hareketli bir model vardır; perma. Perma sayesinde saçlar daima hareketli, canlı, kıpır kıpır ve hacimli oluyor.

Insight Serisinde Antioksidanlı Şampuan Etkisi

04 Temmuz 2017

Insight serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı antioksidan şampuan ile koruma gerçekleştirebilirsiniz. Tüm saç tipleri için uygun olarak formüle edilen Insight Antioksidan serisi, içerdiği Beta karoten ile saçı kirden arındırıyor. 

Toprağın Gücünü Saçlara Veren Marka; Davines

29 Haziran 2017

Her saç sorununa en doğru bakımını yapabilmeniz için yardımcı olan, evde bireysel olarak saçlarınızın bakımını da yapma imkanı sunan Davines, her saç tipine özel olarak geliştirdiği serilerindeki ürünleri birbirini destekleyici olarak üretmektedir. 

Saç Boyasına Uygun Oksidan Seçimi Yapmanın Önemleri

23 Haziran 2017

Saçları renklendirmek için çeşitli boya serileri vardır ve her serinin kendine ait bir oksidanı bulunur. Saçlarınızı renklendirmek için tercih ettiğiniz boyanın markasıyla ve hatta serisi ile aynı kategoride bulunan aktivatör seçiminde bulunmanız üretici marka tarafından tavsiye edilir.

Davines A New Colour Boya Çeşitleri Saçı Renklendirirken Bakım Uygular

22 Haziran 2017

Saçları renklendirmek isteğindesiniz fakat boya sonrası saçın kimyasal işleme maruz kalmasından dolayı yıpranacağı düşüncesi ile isteğinizi erteliyorsanız artık bu ertelemeye Davines A New Colour ile son vereceksiniz. 

Davines Ürünlerine 30 Yıllık Profesyonellik Hakim

21 Haziran 2017

 Hassas saç ve baş derisi, yıpranmış saçlar, onarıma muhtaç saç telleri, boyalı saçlar, yapılı ve kuru saçlar, nem dengesi bozulan saçlar gibi her saç tipine ve saç sorununa hızlı çözüm sunan ürünleri ile yardımcı olan Davines, cilt bakımı için de profesyonel destek sağlamaktadır.

Davines OI/OIL Saçların Kalbine İnerek Bakıma Başlar

19 Haziran 2017

Serbest radikallere karşı nötralize(etkisizleştirir) edici etkili olan Ellagic Asit içeren Davines Oi Oil serisi ürünlerinde sülfat ve paraben bulunmadığı için saçlar yorulmuyor. 

İnce Telli Saçlara Nasıl Bakım Yapılmalı?

16 Haziran 2017

Saç tipiniz ince ise birçok yıpranma problemi ile karşı karşıyasınız demektir. Saçlarınıza gerekli olan bakımı yapmaz iseniz dirençsiz saç tellerinizden dolayı en hafif işlemlerde dahi hasar alabilirsiniz. İnce telli saçlara düzenli olarak besin takviyesinde bulunulmalıdır. 

1 2 3
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.