Insight Serisinde Antioksidanlı Şampuan Etkisi

Insight Serisinde Antioksidanlı Şampuan Etkisi

04 Temmuz 2017

Anatominin kuralı olarak vücudumuz bir fiziksel ya da kimyasal reaksiyon yaşadığında serbest radikaller ortaya çıkar. Bu maddelerin ortaya çıkarak, kendini göstermesini önleyemiyoruz fakat gerekli önlemleri alarak, vücudu korumayı başarabiliyoruz. Serbest radikaller, fark edilir oranda deformasyona neden olabilecek etkiler gösterir. Sağlıklı dokuları harap ederek, sağlıklı yapıyı bozar. Metabolizmada bazı olumsuz sonuçlar doğurur. Serbest radikaller hızla vücut bileşenleriyle birlikte tepkimeye girer. Bu ise singlet oksijen, hidrojen peroksit ve süper oksit gibi maddelerin ortaya çıkmasına neden olur. Bunun zararını ise hücrelerdeki tahribat ile görürüz. İşte tam da bunların önüne geçmek için etkili bir saç bakım ürününe ihtiyaç vardır. Insight, Antioksidan serisi ile bütün bu olumsuzlukların önüne geçiyor, tahribata set çekiyor ve cildi, saç derisini korumaya alıyor.

Insight Antioksidan İle Serbest Radikallerden Korunursunuz

Insight saç bakım ürünleri kendi arasında serilere ayrılmıştır ve her seri, ayrı bir saç problemini önlemek için geliştirilmiştir. Serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı da antioksidan serisi ile çözüm bulmanız için özel olarak formüle etmiştir ve sizlerin takdirine sunmuştur.

Insight serbest radikallerin zararlı etkilerine karşı antioksidan şampuan ile koruma gerçekleştirebilirsiniz. Tüm saç tipleri için uygun olarak formüle edilen Insight Antioksidan serisi, içerdiği Beta karoten ile saçı kirden arındırıyor. Organik havuç özü, soya yağı, jojoba yağı, fındık yağı içermekte olan serinin hiçbir ürününde SLS, SLES, mineral yağlar, parabenler, renklendiriciler ve silikon bulunmuyor. Organik bileşenler içerdiği saç tellerine ve cilde zarar vermiyor. İçeriğinde alerjen olmayan koku maddeleri bulunuyor.

Şampuan, saç bakım kremi ve yenileyici maskeden oluşan seri, saç tellerini kökten uca doğru canlandırıyor. Derinlemesine temizlik yaparak saç köklerindeki yağı ve kiri temizliyor, nefes almasını sağlıyor, sağlıklı saç döngüsü kurulmasını sağlıyor. Şampuan sonrası bakıma krem ile devam edilmelidir. Saçın ihtiyacına göre de maske ile bakım desteklenmelidir.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.