Nemli Havada Bukleli Saçların Bakımı Nasıl Yapılır?

Nemli Havada Bukleli Saçların Bakımı Nasıl Yapılır?

18 Temmuz 2017

Her saç tipinin ortak bir sorunu vardır; nem. Nemli havalardan kaynaklı olarak saçlarda olağandan fazla bir kabarıklık, saçların elektriklenmesi, bir türlü şekil almakta zorluk çıkaran asi saç tellerinden kaynaklı şekilsiz duruş ve daha nicesi nemden kaynaklı olarak her tip saç için problem oluyor. Özellikle saçları kıvırcık ve dalgalı olanlar için daha da fazla sorun halini alıyor. Normalde zaten kendine göre bir hacmi, buklelerden kaynaklı bir kabarma mevcut iken bir de buna nemli hava şartları eklenince kıvırcık ve dalgalı saçların sahipleri zor anlar yaşıyor.

Böylesi zor anlar yaşamanın önüne geçen nice kıvırcık ve dalgalı saçlara sahip olanlar var ve nemli hava şartlarını asla dert etmiyorlar. Bunun nedeni ile saçları için kullandıkları bakım ürünleri oluyor. Etkili bir saç bakım ürünü ile saçlar hem düzgün, hem belirgin ve kabarmamış buklelerin sahibi oluyor. Davines, içeriğinde zararlı olabilecek hiçbir maddeye yer vermediği Essantial Haircare serisini ürünleri ile her saç modeline hitap ediyor.

Nemli Havaları Davines Essantial Haircare Love ile Dert Etmeyeceksiniz

Essantial Haircare Love serisi de kıvırcık, dalgalı olmak üzere iki farklı modele bukleli diyerek tek modelde hitap ediyor. Dalgalı saçlar ve kıvırcık saçlar için etkili şampuanlar, kremler, maskeler ile oldukça etkili ve uzun süreli bakım sağlıyor.

Nemli havaları dert etmeyenlerin tercihi olan Davines Love serisinin dalgalı saçlar için tasarladığı Curl şampuanın yararları kendisini bukleleri yumuşatarak göstermeye başlıyor. İçeriğinde bulunan yağ ekstreleri ile saçın yumuşak ve parlak olmasını sağlayan şampuan, buklelerin formunu koruyarak hacimli ve dinç kıvrımlara sahip yapıyor. Ayrıca saçın düğümlenmesini önleyen şampuan 5,4 pH değeriyle cildi yormadan günlük temizlik ve bakım yapıyor.

Davines Love Smooting düzleştirici şampuan ise dalgalı ve kıvırcık saçları sakinleştiriyor ve o elektriklenmiş, kabarmış saçları düzeltiyor. Saça ipeksi bir doku kazandırırken, düzleştirerek yumuşak bir dokunuşu destekliyor.

Love Smooting ve Love Curl ürünlerinin saç bakım kremleri ise günlük temizleyici bakımın destekçisi oluyor. Saçların daha kolay taranmasını ve karışmasını engelleyen bakım kremleri, bukleli saçlarda buklelerin uzun süreli bir bütün halinde olmasını sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.