Sıra Dışı Renklerin Adresi La Riche Directions Boya

Sıra Dışı Renklerin Adresi La Riche Directions Boya

11 Eylül 2017

Sıra dışı renkleri sevenler, her zaman farklı tarzı ile kendilerini belli ederler. Kendilerine özel tarzı olan insanları çevresine “ben özelim” hissini yansıtır. Bunun için özel olarak bir çaba sarf etmelerine gerek olmaksızın, tarzlarındaki fark ile özel bir zevkin sahibi oldukları hemen kendini gösterir. Siz de tarzınız ile diğer bütün herkesten farklı olduğunuzu hissediyor ve hissi yansıtmak istiyorsanız La Riche Directions serisinin çılgın renklerini tercih edebilirsiniz. Yarı kalıcı boya özelliğine sahip olan bu seri, saçlara gökkuşağı renklerini taşıyor.

La Rich Directions Yarı Kalıcı Saç Boyası, 88 ml’lik kutularda sunuluyor. Saçlarınızı özgürce renklendirmenizi sağlayan boyadan en iyi sonucu almak için açma işleminden sonra uygulanmalıdır. Çok seçenekli renk kartelasına sahip olan serinin içerisinde; turuncu ve tonları, kırmızı ve kırmızının tonları, lila, lavanta, turkuaz, elma yeşil, yeşil ve tonları, sarı, ateş renginin etkileyen tonları, beyaz, pembe ve tonları, bordo, mavi ve tonları, mor, lacivert, gri ve Atlantik mavisi gibi klasik renklerden çok uzakta seçenekler vardır.

Pratik Saç Boyası; La Riche Directions

La Riche boyaları hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Zulümsüz olarak hazırlanan boyaları iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Uygulaması oldukça kolay olan La Riche Directions Boyayı uygulamadan önce saçınıza uygun şampuan ile saçlarınızın temizliğini yapınız. Platin renk tercih ediyorsanız direkt olarak boya uygulaması yapılabilirsiniz. Ancak tam renk istiyorsanız mutlaka boyama işlemi öncesinde saçlarda açma işlemi yapmalısınız. Boyayı saçın tamamına veya yalnızca renklendirmek istediğiniz kısımlarına uygulayabilirsiniz. Boya sürülen saça boyanın iyice nüfuz etmesi için saçı tarayınız. Saçın yapısına ve istenilen renk tonuna göre 15-30 dakika boyunca saçınızda bekletiniz. Süre dolunca saçı ılık suyla durulama suyu şeffaf olana kadar durulayınız.

Doğanın envai çeşit rengini saçınızda yaşatacak olmanın keyfini La Riche ile yaşamak sadece bir tık kadar ötenizde… Online alışveriş mağazamız üzerinden bütün La Riche boyalarına ulaşabilirsiniz. Sepetinize ekleyeceğiniz ürünlerde, ödeme sırasında indirim fırsatları yakalayacak ve yapacağınız alışveriş tutarına bağlı olarak ücretsiz kargo imkanlarından yararlanabileceksiniz.

 

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.