Titiz Saç Stilistlerinin Tercihi; L’Art Decolor

Titiz Saç Stilistlerinin Tercihi; L’Art Decolor

13 Haziran 2017

Bir Davines boyası olan L'art Decolor boya serisi, saçlarda farklı tarzlar oluşturmak için yardımcı oluyor. Sıra dışı renkleri ile özgürlüğü ve cesareti simgeleyen tarzlara sahip olmak isteyenlerin beğenisini kazanan boyalar, saç stilistlerinin ise vazgeçilmezi oluyor. Davines L'art Decolor serisi, saf pigmentleri ve bilimi bir araya getirerek olağan üstü boyama teknolojisine sahip olarak yaratıcı uygulamalar yapmada büyük rol oynuyor. Boya dünyasının kaliteli alternatifi olan ürün, saç uzmanlarının ve stilistlerinin yaratıcılığını sergilemesine zemin hazırlıyor.

İşinde titiz olan saç stilistlerinin isteklerini karşılamaya yönelik olarak özel tasarlanan L'art Decolor boyaları, 5 farklı renge sahiptir. Ultramarine Blue ile saçtaki istenmeyen bakır yansımaları azaltıyor. Cobalt Violet(Mor) ile saçta istenmeyen sarı ve de altın tonlarındaki yansımaları azaltıyor. Carmine Red ile mahagoni tonlarına güç kazandırılıyor. Burnt Umber(Kahverengi) ile saçtaki kahve tonları ve fındık kabuğu rengindeki tonlar desteklenerek, ön plana çıkar. Indian Yellow ise saçtaki mevcut altın yansımaları güçlendiriyor.

Yeni Nesil Boya; L'art Decolor

Krem kıvamındaki boyalar, direkt pigment serisindeki aynı kategoride bulunan tüm açıcı toz ve kremle birlikte kullanılabilir. Saçın doğal yapısına zarar vermeden, muhteşem parlaklığı garanti eden ürün, komple saç rengini değiştirebildiği gibi saçtaki eski meçleri de tazeleyebilir özelliğe sahiptir. Saçı tamamen açabilir özellikteki boya, bütün saç tiplerine uygundur. İçerdiği saf pigmentler ile saçı açma esnasında, doğal saç renginde kontrastlar elde edilmesini ve saçtaki yansımasının artmasında etkili olur.

Diğer renkler ile karıştırılabilir özelliğe sahip olarak, kendi özgün renklerinizi oluşturmanızı sağlayan boya ayrıca gölgeler, balyajlar veya yansımalar oluşturmada da etkilidir. Çok fonksiyonlu olan L'art Decolor boyalar ile saçlar adeta bir ressamın tuvaline dönüşüyor ve renklerin uyumunu sergiliyor.

Yenilikçi sistem ile geliştirilmiş olan Lart Decolor, yeni nesil saç boyasıdır. Saçı açarken, saça ton da vererek aynı anda iki uygulamayı gerçekleştirir.  Flamboyage Meche, folyolar, balyaj ve meç kağıtları ile kullanılarak oldukça farklı tasarımlar yapmaya imkan sunan boya, kolay kullanılabilir özelliktedir. Oda ısısında 40 dakika kadar bekletilmesi gereken boyanın karışımı için doğru oksidanı ve aynı marka açıcıyı seçmeye önem veriniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.