Toprağın Gücünü Saçlara Veren Marka; Davines

Toprağın Gücünü Saçlara Veren Marka; Davines

29 Haziran 2017

Her saç sorununa en doğru bakımını yapabilmeniz için yardımcı olan, evde bireysel olarak saçlarınızın bakımını da yapma imkanı sunan Davines, her saç tipine özel olarak geliştirdiği serilerindeki ürünleri birbirini destekleyici olarak üretmektedir. Şampuan kullanımından sonda bakıma aynı serinin kremi ile devam edebilir, kremden sonra aynı serinin maskesini kullanabilirsiniz. Maske kullanımları için haftada en fazla 2-3 kere olması önerilir iken, saç kremlerinin her şampuanlama sonrasında kullanılabilir olmasına yönelik formüle edildiği için günlük olarak kullanılabilir özelliktedir. Saç probleminin yoğunluğuna göre özel losyon ve serumla serinin ürünlerini aynı dönem içerisinde kullanarak daha kısa sürede, daha etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Davines ile Yumuşak Dokunuşlu Saçlar

Davines şampuan kullananlar, saçlarındaki farkı ilk kullanımda dahi hemen anlar. Oldukça etkili içeriklere sahip olan Davines bakım ürünleri organik sebzelerden ve meyvelerden destek alınarak hazırlanıyor. Çiftliklerde özel olarak Davines için üretimi yapılan sebzelerin özleri ile hazırlanan şampuanlar, saç kremleri, saç maskeleri ve bunları destekleyen serumlar, sütler, bakım yağları ile çok fonksiyonlu bir bakım mümkün oluyor. Sıra dışı bir saç bakımı ile saçlara olağanüstü ışıltı kazandıran marka, yıllardır saç güzelliği için çalışmaktadır. İtalya menşeili olan marka, ilk zamanlarda kadınların narin saçlarının zarar görmeden, sertleşmeden, yumuşak bir dokunuş kazanarak temizlenmesi için temizlik ürünleri geliştirmekteydi. Ardından kısa sürede hızla beğeni ve takdir toplayan marka, hanımların saçları için duydukları ihtiyaçları göz önünde bulundurarak, istekler doğrultusunda ürünler geliştirdi ve bugün dünyanın hemen her ülkesinde kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor.

Davines saç bakım ürünleri arasında sadece saçların derinlemesine temizlenmesini sağlayan şampuanlar bulunmuyor. Şampuan sonrasında günlük bakıma devam edebilmeniz için saç kremleri, haftalık etkili bakım içim saç maskesi, daha yoğun bakımlar için serumlar mevcuttur. Erkekler ve kadınlar için hem ortak kullanım sağlayan, hem de ayrı olarak erkekler için ve kadınlar için özel saç bakım ürünleri vardır. Sülfat ve paraben içermeyen Davines ürünlerini, çocukların saçlarında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri Brezilya fönü gibi keratin yüklemeleri sonrasında da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.