Ürün Yorumları
Davines Energizing Dökülme Önleyici Şampuan 250 ml
Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren saça gözle görünür bir değişiklik sağlıyor. Fakat tamamlayıcı jelleri ile birlikte kullanmak verimi elbette artıracaktır. Ben farklı olarak haftada bir gün detoks şampuanı ve kalan günlerde dökülme karşıtını kullanarak ilerliyorum. Kepek problemi bende oluşmadı fakat kepek önleyici alarak arada bir ona geçiş yapmak bence etkili olacaktır.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
15.03.2019
Insight Daily Use Enerjizing Hair Mask Enerji Veren Bakim Maske 500ml
kuaförümün önerisiyle aldım. ürüne kötü diyemem ama sıradan bir saç kreminden hiç bir farkı yok. Saçlarımı duşta tarayacağım zamanlarda kullandım. saçlarımı kuruttuğumda bir maskeden beklediğim etkiyi göremedim.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
11.03.2019
Davines Oi/Oil Şampuan ve Krem Seyahat Boy Deneme Seti
Bu seti şampuanı denemek istediğimde almıştım. Şampuandan memnun orjinal boyunuda almıştım. Maske ise en beğendiğim davines maskesi diyebilirim. bu boyu bile aylarca kullandım. Saçları yumuşacık ve pırıl pırıl yapıyor. Fiyat biraz yüksek gibi görünse de kesinlikle değiyor.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
11.03.2019
Davines Oi/Oil All in One Milk Tüm Saç Tipleri İçin Bakım Sütü 50ml
En vazgeçilmez saç bakım ürünüm. Eğer saçta en önemsediğiniz unsur yumuşaklıksa bu üründen vazgeçemezsiniz. bu boyu alıpta bu ürünün saçlarımda yarattığı hissi deneyimledikten sonra hemen büyük boyunu sipariş ettim.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
11.03.2019
Davines Oi/Oil Tüm Saç Tipleri İçin Sülfatsız Bakım Şampuanı 280ml
ince telli ve dalgalı saçlara sahibim. saçlarımda ombre var. bu şampuan benim saçlarıma ombre yaptırdıktan sonra krem veya maske kullanmadığımda dahi saçlarımın yumuşak kalabildiği tek şampuan oldu. nemlendirmesi, kıvamı ve temizlemesi muhteşemdi. Tekrar bu seriye dönüş yapacağım.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
11.03.2019
Davines Oi/Oil All in One Milk Tüm Saç Tipleri İçin Bakım Sütü 135ml
En vazgeçilmez saç bakım ürünüm. Eğer saçta en önemsediğiniz unsur yumuşaklıksa bu üründen vazgeçemezsiniz. Nemli saçlarıma uyguladığımda saçlarımı 30 sn içerisinde tarayabiliyorum. ince telli ve kökleri yağlı, uçları kuru saçlarımda kökleri asla yağlandırmayıp uçları yumuşacık yapan tek ürün. Ayrıca kullanmaya başladıktan sonra saç boylarımdaki kırılmalar %60 azaldı. Bu ürünü alan kesinlikle pişman olmayacaktır.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
11.03.2019
Davines Detoxifying Scrub Arındırıcı Şampuan 250ml
dökülmeye meyilli saçlarım içim davines energizin serisi ile birlikte kullanmaya başladım ve 4 ay gibi bir sürede hem daha hacimli ve dayanlıklı saçlara ulaştım. Tavisye ederim.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
11.03.2019
Davines 3'Lü Mini Keratin Set 250ml
Bu bakımı ombre sonrası aşırı kuruyan saç uçlarım için kuaförümde yaptırdım. ilk uygulamada oldukça yumuşayıp parladılar. 2. ve 3. uygulamadan sonra neme doymuş, yumuşacık saçlarıma kavuştum. Çok Çok besleyici ve onarıcı. Artık alıp evimde uygulamayı düşünüyorum. Cansız, mat, birbirine karışan ince telli saçlarınız varsa harika bir bakım. Özellikle maskesi tek başına dahi çok başarılı.
Üye İsminin Görünmesini İstemiyor
11.03.2019
Davines Curl Building Bukle Yapılandırıcı Serum 250ml
Ürün krem kıvamında. Çok Çok bereketli. her gün kullanılsa 1 seneden uzun sürer bitmesi. ıslak saça uygulandığında oldukça belirgin bukleler yaratıyor ve saçı çok sertleştirmiyor. tek sevmediğim yanı ele alındığında yapış yapış bir yapısı olması. bunuda ıslak elle kullanarak veya elime duralanmayan saç bakım yağı sürerek çözüyorum. Kıvırcık ve dalgalı saçlılar büyük ihtimalle memnun kalacak tır.
11.03.2019
Davines A New Colour Saç Boyası 7,7 Kumral Bej 60 ml
A new color serisi ürünlerini beğenerek kullanıyorum çok memnunum.
çiğdem özkan
20.02.2019
Toplam 35 yorum görüntüleniyor.
1 2 3 4
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.